CAŁODOBOWY ZAKŁAD POGRZEBOWY – OFERTA

Przewóz zmarłych całodobowo

Przewóz zmarłych całodobowo ozorków zgierz kutno strykow


Śmierć potrafi spojrzeć człowiekowi w oczy w każdej chwili. Nie ma tutaj z góry określonego terminu. Nikt nie zna dnia, ani godziny. Kiedy jednak do tego dojdzie, rodzina bardzo często jest postawiona w sytuacji wymagającej natychmiastowego działania. Nie można czekać, nie można zwlekać. Bliska osoba, która właśnie odeszła z tego świata, musi zostać przetransportowana do chłodni. W takiej sytuacji niezwykle ważny jest całodobowy przewóz zmarłych. Nikt bowiem nie jest w stanie dokonać tego samodzielnie ze względu na przykre chwile i brak takich możliwości logistycznych. By jednak przeprowadzić tą czynność z godnością i w odpowiednich warunkach, istotny jest odpowiedni transport karawanem oferowany przez zakłady pogrzebowe o każdej porze dnia i nocy.

Dowóz wiązanek i wieńców na cmentarz

Dowóz wiązanek i wieńców na cmentarz ozorkow zgierz kutno strykow

Właściwa oprawa pogrzebowa to istotny element uroczystości związanych z pochówkiem bliskiej osoby. By podkreślić, jak ważna dla nas była osoba zmarła, często ofiaruje się jej w dniu ostatniego pożegnania kwiaty. Wieńce, wiązanki z dowozem na cmentarz to usługa, która bardzo ułatwia rodzinie kwestie organizacyjne związane z pogrzebem, a także pozwala jej godnie i z miłością pożegnać zmarłego. Dowóz kwiatów na cmentarz to praktyka doceniana przez rodziny będące w żałobie, ponieważ mogą one pogrążyć się w zadumie, aniżeli kierować swoje myśli w stronę spraw organizacyjnych, którymi w tejże chwili zajmuje się profesjonalny zakład pogrzebowy.

Pomoc w załatwianiu formalności pogrzebowych

Pomoc w załatwianiu formalności pogrzebowych ozorkow strykow zgierz kutno

Pogrzeb to niestety nie tylko ostatnie pożegnanie, ale i cała oprawa, która wymaga sporego zaangażowania organizacyjnego ze strony rodziny osoby zmarłej. By ułatwić im to zadanie, profesjonalne zakłady pogrzebowe oferują pomoc w załatwianiu formalności niezbędnych do uzyskania pewnych świadczeń pieniężnych przez osoby pozostawione w żałobie, jak np. zasiłek pogrzebowy z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wszystkie te kwestie bez odpowiedniej wiedzy mogą nastręczać wielu trudności, jednocześnie odciągając uwagę od zmarłego. Dzięki pomocy zakładów pogrzebowych formalności te przeprowadza się z ich dużą pomocą, odciążając tym samym rodzinę i pozwalając jej spokojnie przetrwać te trudne momenty w ich życiu. 

Nekrologi, tabliczki oraz krzyże

Nekrologi, tabliczki oraz krzyże ozorkow zgierz kutno strykow


Zarówno przed samą uroczystością pogrzebową, jak i w jej trakcie oraz po odprowadzeniu zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku, konieczne jest zadbanie o pewne elementy informacyjne, jak nekrologi, tabliczki, krzyże. Nekrologi są niezbędne do przekazania wszystkim osobom pragnącym pożegnać zmarłego informacji o uroczystościach pogrzebowych. Tabliczki na urny oraz nagrobki to pamiątka po zmarłym z krótką adnotacją o dacie urodzenia i śmierci oraz najczęściej dodatkową sentencją. Natomiast krzyże drewniane, czy metalowe to element świadczący o przynależności religijnej osoby zmarłej.

Muzyczna oprawa uroczystości pogrzebowych

Muzyczna oprawa uroczystości pogrzebowych zgierz ozorkow stryków kutno


Podczas ostatniego pożegnania bardzo często stosuje się odpowiednią oprawę muzyczną nadającą podniosłego charakteru całej uroczystości. Muzyka towarzyszy bowiem każdemu nie tylko w codziennych chwilach wypełnionych radością, ale także w momentach smutnych, żałobnych. Pomaga wyrazić uczucia, których często nie można przekazać w żadnych słowach. Oprawa muzyczna pogrzebu podkreśla więc wagę tego wydarzenia nie tylko w kaplicy, czy domu pożegnań, ale także podczas mszy, w trakcie wyprowadzania trumny z kościoła oraz w momencie wpuszczania trumny do grobu.

Pomoc w formalnościach – wypłacamy ZUS, KRUS

wyplacamy pogrzeb zus krus zgierz ozorkow kutno strykow


Uroczystości pogrzebowe, nie tylko ze względu na przykre chwile dla rodziny oraz jej żałobę nad zmarłym, ale także z powodu formalności urzędowych, są bardzo trudne dla grona najbliższych obarczonych obowiązkiem organizacji pochówku. Nasza firma świadczy w tym zakresie kompleksowe usługi. Wypłacamy ZUS, KRUS, dzięki czemu wszelkie zasiłki i inne świadczenia trafiają do osób wyznaczonych przez zmarłego. Sprawy formalne nie nastręczają więc żadnych dodatkowych kłopotów oraz problemów osobom przechodzącym żałobę. Mogą one w spokoju oddać się zadumie i uporać się ze stratą swojego krewnego.